קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

אודות חברת אביגדורי דלתות כניסה

 
חברת אביגדורי עודד ואילנה נוסדה בשנת 1974. תחום התמחותה העיקרי הינו התקנת דלתות כניסה מפרופילי אלומיניום חדשניים בשילוב זכוכית חזקה, המשלבים אסתטיקה היי-טקית מוקפדת עם ביטחון, חוזק מקסימלי, איטום ובידוד – ליצירת המוצר המושלם כשער הכניסה שלכם.
 
צור קשר - והדלת כבר בדרך אליך...
 
 
 
 
 חייגו עכשיו:  050-2050511 
 
 
 
 
 
 
בזכות ניסיונה רב השנים ומיומנותה בתחום, החברה מציעה דלתות כניסה מאלומיניום באיכות גבוהה ובעמידות מצטיינת, אשר ישמשו את הבניין נאמנה לאורך שנים ארוכות, ללא בלאי וללא צורך בתחזוקה מיוחדת. דלתות הכניסה מעוצבות בהתאם לדרישותיו של הלקוח, כאשר החברה מספקת גם שירותי התקנה, תיקונים, שיפוצים ואחזקה עבור כל מוצריה.
 
 
 
 
 
 
 
אביגדורי עודד ואילנה מספקת לכם הרבה יותר מדלתות כניסה בלבד: החברה מתמחה גם בכל הפרטים המשלימים והנלווים, על מנת לאפשר לכם להזמין את כל הדרוש לכם במקום אחד. באופן זה, תוכלו לשלב מערכות אינטרקום, מקודדים לבקרת הכניסה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור ותיבות דואר תואמות. בזכות מתן כל השירותים הנ"ל תחת גג אחד, ניתן להתאים בין עיצובי המערכות השונות ולשלבן ביחד לכדי אחד שלם, וכך ליצור מראה כניסה אחיד, מרשים ומוקפד עבור הבית והעסק.
 
 
 
 
 
 
 
האיכות והמקצועיות של חברת אביגדורי עודד ואילנה ניכרות היום בדלתות כניסה רבות בכל רחבי הארץ, אשר הותקנו עבור שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם ועדי בתים, חברות ועסקים, משרדים ובעלי בתים פרטיים רבים.
 
 
 
 
 
 
 
שדרגו גם אתם את חזית המבנה באמצעות דלתות כניסה מעוצבות לפי דרישה מאלומיניום איכותי ומובחר, בשילוב עם מערכות תקשורת ואבטחה מתקדמות – צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי אודות מוצרינו.
 
 
 
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר