קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מערכות אינטרקום עובדות?

 

מערכות אינטרקום פועלות על בסיס קו חוטי המשמש לתקשורת בין חדרים וחלקים שונים של אותו בניין. השימוש במערכות מן הסוג הזה נפוץ במבנים פרטיים, בנייני משרדים ומוסדות ציבור וניתן להשיג אותן במגוון רחב של דגמים.
 

אינטרקום הוא כלי תקשורת בסיסי שדומה באופן העבודה שלו למכשיר טלפון. המערכת מבוססת למעשה על קווי תקשורת חוטיים, המשמש ככלי תקשורת בין חדרים וחלקים שונים של הבניין. אדם המבקש להיכנס לבניין או לחדר מסוים לוחץ על כפתור ייעודי ומעביר אותו לצד השני. בתוך הבית או הבניין נשמע צליל המרתיע על נוכחות אדם מחוץ לדלת, כאשר לאחר מכן ניתן ללחוץ על כפתור נפרד כדי לפתוח את הדלת.
 

כל אינטרקום מורכב לפיכך ממיקרופון, מגבר ורמקול וכדי שהתקשורת בין הצדדים תהיה דו כיוונית יש צורך בשתי מערכות שונות. בנוסף, כדי להחליף כיוון בין מערכות התקשורת מתקינים מפסק ייעודי.
 

איפה משתמשים במערכות אינטרקום?

 

השימוש במערכות אינטרקום נפוץ במקומות שונים כמו בתים פרטיים, דירות בבנייני מגורים משותפים, בנייני משרדים, מוסדות ציבוריים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. אינטרקום מסייע לביצוע שיחה לצורך בירור זהותו של אדם המבקש להיכנס למבנה והוא משפר את רמת האבטחה והביטחון האישי. בעזרת אינטרקום ניתן גם לבצע פיקוח ובקרה על עוברים ושבים, לנטר תנועת עובדים ולמנוע כניסה של גורמים לא מורשים.
 

אופי השימוש במערכות תלוי במאפיינים הטכניים של כל אינטרקום. כך למשל ניתן לבחור בין אינטרקום לבית ולמשרד:
 
 

  • אינטרקום לאפרכסת בלבד
  • אינטרקום עם חיבור לקו טלפון
  • אינטרקום וידאו עם מצלמה במעגל סגור
  • אינטרקום וידאו משולב קודן
  • אינטרקום עם או בלי קודן
  • אינטרקום עם לחצני מצוקה
  • אינטרקום בין חדרים
 
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
 
מערכות אינטרקום עם קודן
 
 
 

מערכות אינטרקום מותקנות על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום. אלו מערכות תקשורת פנים דו כיוונית בין שתי נקודות, אך ניתן גם לחבר אותן לשלוש נקודות או יותר. המערכות נפוצות בתקשורת פנים ורלוונטיות כמנגנון בקרת כניסה בבתים ובמשרדים. יש גם מערכות המשולבות עם בקרת כניסה באמצעות זיהוי ביומטרי, כרטיסי עובד, הקשת קוד ועוד. 
 

איזה רכיבים אפשר להוסיף לכל אינטרקום?

 
 

אפשר להוסיף קודן לפתיחת המנעול גם אחרי התקנת אינטרקום וניתן להוסיף עוד שפורפרות לכל דירה. כדאי לבדוק הוספת מנורה ללחצן בחוץ כדי להקל על השימוש באינטרקום בתנאי תאורה לקויים, או לברר על הוספת לחצן סודי לפתיחת המנעול מהחלק הפנימי של שערי כניסה.

היות ומדובר על מערכות מתח נמוך, הוספת הרכיבים השונים לא אמורה לבוא על חשבון שמירה על כללי הבטיחות. עם זאת, בהוספת אינטרקום לשערי כניסה חשוב להקפיד על ביטול ידית השער. ללא ביטול כזה לא ניתן לנצל את האינטרקום כאמצעי אבטחה וכל אורח יכול להיכנס בעזרת הידית בלבד וללא צורך בשימוש במערכת התקשורת. 
 

שירותי חברות תקשורת בהתקנת אינטרקום

 

לקוח שיודע כיצד עובדות מערכות אינטרקום יכול לבחור את החברה המבצעת לפי סל השירותים שהיא מציעה. במילים אחרות, כדאי לברר מה הניסיון של החברה לפני שמתאמים התקנה. ניתן לדוגמא לבצע התקנה של מערכות תקשורת תוך שדרוג האינטרקום הקיים, להוסיף שירותי מוקד ואפילו לשפץ את הלובי.

לסיכום, אינטרקום הוא מכשיר תקשורת יעיל שמוכיח את עצמו במשרדים, בתים ומוסדות. השימוש באינטרקום נפוץ בקרב קהל יעד מגוון ובשנים האחרונות הוא זוכה להצלחה הנובעת משדרוגים ותוספות. כדאי להתקין את האינטרקום בצורה מקצועית ולשים לב למפרט הטכני שלו.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מערכות אינטרקום איכותיות ויעילות חייגו עכשיו 077-2050510 או צרוך קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר