קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דגשים חשובים להתקנת אינטרקום לשער

 
אם אתם גרים בבית פרטי, הרי שיש להניח שיש לכם שער כניסה לבית שלכם. שער הכניסה הוא אולי הדבר שמושך בעיקר את תשומת הלב בכניסה לבית שלכם. זהו המקום שדרכו כל האורחים נכנסים, וכמובן שכל אורח צריך ללחוץ קודם כל על האינטרקום. בעבר, כמעט ולא היה נהוג להתקין אינטרקום לשער ואנשים היו מסתפקים בדפיקה בדלת. אולם, המודעות החשובה לביטחון של יושבי הבית, הביאה לעליה ניכרת בכמות האנשים אשר מבקשים להתקין אינטרקום בסמוך לשער הכניסה של הבית שלהם, ובצדק רב. ממש כשם שיש מערכת אינטרקום בבנייני דירות - כך ראוי שגם יהיה אינטרקום בשער הכניסה, ולא שלכל אחד תהיה גישה פנימה. אם כך, מהם הדגשים החשובים להתקנת מערכות האינטרקום ומה כדאי לדעת עליהן?
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 077-205-0510.

 

כמה דגשים בנוגע לאינטרקום

 
 
  • איזו מערכת תרצו לרכוש? - ראשית עליכם לשאול את עצמכם, איזו מערכת של אינטרקום לשער אתם מתכוונים לבחור? האפשרויות הן רבות מספור. אפשר לבחור במערכת סטנדרטית - כזו אשר כוללת כפתור אחד בלבד שכאשר לוחצים עליו האינטרקום מצלצל בביתכם, ואתם יכולים לבדוק מי נמצא מעבר לשער. אפשר לבחור במערכות מתוחכמות יותר - כאלו שכוללות למשל גם מצלמה קטנה שתצלם את מי שמבקש להיכנס. מערכות אינטרקום אחרות שמיועדות לשער, כוללות בתוכן קודן. הקודן מהווה בעצם תחליף מבחינתכם למפתח לבית, וכך כשאתם מגיעים הביתה אתם פותחים את השער ע"י הקשה על הקודן. ניתן כך גם למסור את הקוד לחברים קרובים שמגיעים אליכם לעתים קרובות שיוכלו להיכנס ישירות.
 
 
 
אינטרקום לשער
 
 
 
  • חיבור התשתית לבית - אחד מהאתגרים המרכזיים בהתקנה של מערכת אינטרקום לשער, בשונה ממערכות אינטרקום אחרות, קשור בתשתית של המערכת. המערכת כידוע דורשת חיבור הן לתשתית החשמל הביתית והן לתשתית התקשורת בבית ובעצם החיבור בין הקצוות של האינטרקום - מחוץ לבית ובתוכו - נחשב למאתגר יותר. יש להוציא כבילה מהבית החוצה באמצעות צינור מגן מיוחד, אשר גם יחבר את כבלי האינטרקום לתשתית החשמל. רצוי מאד לחבר את הצינור המגן של הכבילה היטב לקירות ולדאוג שהצינור אכן יספק הגנה ראויה נגד פגיעה של בעלי חיים, נגד הגשם, וכיו"ב.
 
  • עם איזה כבל עובדים? - יש לא מעט כבלי תקשורת שניתן לחבר למערכות של אינטרקום לשער. רצוי מאד לבחור בכבל מרובה בגידים, על מנת שהתקשורת תעבור בצורה חלקה. רוב המומחים ממליצים בנוסף, שבמידה ואתם מתקינים מערכת של אינטרקום שכוללת גם מצלמה - יש לדאוג לכך שיהיו עוד גידים בתוך הכבל להעברת תמונה מדויקת.
 

אביגדורי עודד ואילנה - התקנת מערכות אינטרקום לשער

 
אם אתם מעוניינים בהתקנת מערכת אינטרקום משוכללת ומתקדמת לשער הכניסה לבית שלכם - פנו לאביגדורי. הצוות של אביגדורי ישמח לסייע לכם וגם להמליץ על המערכת המתאימה ואף להתקין אותה עבורכם
 
צרו עמנו קשר בטלפון 050-2050511 או השאירו פרטיכם באתר ונשוב אליכם עם הצעה מפורטת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר