קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהם היתרונות של דלתות כניסה אלומיניום על פני הדלתות מברזל?

 
 
אתם מחפשים את החומר המושלם, לעצב איתו את דלתות כניסה לבניין שלכם. אפשר שזו דלת כניסה למשרד, לחדר, לבית, או לכל מקום אחר - אבל ההתבלטות בנוגע לחומר עודנה קיימת. בשנים האחרונות, רבים בוחרים בפתרון של עיצובו התקנת דלתות כניסה אלומיניום, במקום הדלתות הישנות מברזל. מדוע בעצם השיטה הזו הפכה להיות פופולרית במיוחד בשנים האחרונות? בואו לקרוא על כל היתרונות של הדלתות מאלומיניום על פני אלו מברזל, ותבינו מה רבים מוצאים בהן!
 
 

התכונות שהופכות את האלומיניום לחומר מוביל

 
משקל, משקלה של דלת מברזל הוא משקל כבד במיוחד. זה אולי טוב אם אתם מעוניינים בדלת במשקל כבד, אבל פעמים רבות, אתם חולמים על דלת שתהיה יותר קלת משקל, וגם העיצוב שלה יהיה יותר קליל ונעים לעין. מבחינה זו, דלתות כניסה אלומיניום הן הדלתות שתמיד חלמתן עליהן - משקלו של האלומיניום הרבה יותר קל ממשקלו של הברזל, וכך אתם יכולים לקבל דלתות קלות משקל. כך גם ילדים קטנים ואנשים מבוגרים מאד, יכולים לפתוח ולסגור בקלות את הדלת, והדבר לא מקשה עליהם.
 
 
 
דלתות כניסה אלומיניום
 
 
 
 
 
איכותית, היבט נוסף שחשוב לשים לב אליו בבחירה של דלתות כניסה אלומיניום הוא באיכות שלהן, אל מול הדלתות מברזל. האלומיניום הוא אחד מהחומרים האיכותיים ביותר שיש כיום. גם הגימור של דלתות האלומיניום נחשב לאיכותי יותר מזה של דלתות הברזל. אתם יכולים לקבל כך דלתות בעיצובים מוקפדים ואיכותיים מאד - והדבר תורם לא מעט לעיצוב של כלל המבנה. מעבר לכך, המראה המבריק של האלומיניום משפיע מאד על הנראות והאיכות של הדלת שלכם. כאשר דלת מברזל נשחקת - הדבר ניכר עליה באופן מידי. לעומת זאת, האלומיניום לא רק שנשחק פחות, אלא שאפילו במידה ויש שחיקה - הדבר פחות נראה על המעטפת המבריקה של האלומיניום.

עמידות לתנאי אקלים, גם זה יתרון שחשוב מאד לשים לב אליו. דלתות כניסה אלומיניום הן דלתות שמטבע הדברים, יכולות להיות חשופות מאד לתנאי האקלים בחוץ. זה אומר שהדלתות הללו צריכות להיות עמידות נגד תנאים כמו חום מוגבר, קור קיצוני, לחות, ברד, גשמים,רוחות, ועוד. זה הרבה מאד בשביל דלת כניסה - אבל הדלתות מאלומיניום לא מתקשות במשימות הקשורות בכך! האלומיניום הוא חומר מבודד שמספק גם איטום מעולה, וכך אתם נותרים בתוך המבנה בטמפרטורה נעימה מאד. אל תשכחו שהדלת היא תמיד נקודת תורפה בכל מה שנוגע לבידוד מפני מזג האוויר - אבל עם האלומיניום, אין שום בעיה!
 

דלתות כניסה מאלומיניום - הדלתות המושלמות לכניסה שלכם

 
אם כן, אם מדובר על דלתות עם יתרונות כל כך ברורים וניכרים - מדוע לא לבחור בהן? אם אתם נמצאים בנקודת התלבטות בין כמה סוגים של דלתות, זכרו שחברת אביגדורי עודד ואילנה מתקינים מגוון דלתות כניסה מאלומיניום. צרו עמנו קשר 050-2050511 ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר