קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדגשים להחלפת אינטרקום

 

מערכות האינטרקום החדשניות והמתקדמות לבתים, מבנים ומוסדות הן כבר מזמן לא המערכות המסורבלות והפשוטות משנים עברו. כיום מדובר במערכות בקרת כניסה משוכללות, אמינות ואסתטיות המגיעות עם מגוון רחב ביותר של אפשרויות להתאמה אישית מושלמת לצרכים ולהעדפות שלכם. אנו, חברת אביגדורי עודד ואילנה, מתמחים בתחום הדלתות ומערכות בקרת הכניסה המתקדמות, והכנו עבורכם מדריך תמציתי העונה על השאלה: מה כדאי לדעת לפני שמחליפים אינטרקום בבית?
 

דגשים בהחלפת מערכת אינטרקום

 
  • הבינו את הצרכים שלכם: מערכת אינטרקום היא מרכיב חשוב באבטחת הבית, המבנה שלכם ובניהול חכם של בקרת הכניסה. כדי לבחור את המערכת המתאימה לכם בצורה האופטימלית, חשוב להבין מהם הצרכים שלכם מבחינת אבטחה, בקרת כניסה, יכולות וכן הלאה. יכול להיות שאינטרקום פשוט ביותר הכולל מקודד כניסה למורשים ואפשרות של מבקרים לתקשר באופן קולי, עם מי שנמצא בתוך הבית יספיק, אך ייתכן שתזדקקו מערכת עם מצלמות, אפשרות לחיפוש דיירים, פאנלים מהודרים וכן הלאה. הכי יעיל ובטוח לבצע הערכת צרכים עם אנשי המקצוע שלנו.
 
 
  • קווית או אלחוטית: בעבר, מערכות אינטרקום התבססו על חיבורים קוויים בין רכיבי המערכת השונים (דלת הכניסה ובדירות הדיירים למשל), אך כיום נפוץ מאוד לעשות שימוש במערכות בקרת כניסה אלחוטיות המאפשרות פריסה גמישה, מהירה ונוחה יותר. יש לשים לב האם תכנון המבנה ומערכת בקרת הכניסה מאפשרים שימוש במערכת אלחוטית, במערכת קווית בלבד או שאפשר אפילו להשתמש במערכת משולבת.
 

  • התאמה אסתטית והנדסית של הפאנלים: מערכת אינטרקום כוללת כמה יחידות פאנלים ייעודיים – פאנל ראשי על דלת הכניסה לבניין ופאנלים של יחידות פנימיות בכל דירה או חדר רלוונטי. חשוב שתשימו לבו תקפיד על התאמה אסתטית של הפאנלים למקום המיועד להם וכמובן שהמערכת שתבחרו מתאימה הנדסית למבנה עצמו.

  • אינטרקום ביתי עם מצלמה: בהמשך לסעיף הבנת הצרכים שלכם, דעו כי כיום התקנת מערכת עם מצלמה המציגה לכם, בתוך הבית, מי עומד מצדו החיצוני של הדלת היא נגישה כלכלית, פשוטה ויעילה טכנולוגית יותר מאי פעם. כך שבהחלט מדובר על שדרוג ביצועי המערכת, רמת האבטחה ונוחות השימוש שלכם.
 
 
 
אינטרקום
 
 
 
 

מערכות אינטרקום זה אביגדורי עודד ואילנה

 
אם אתם חושבים להחליף אינטרקום בבית או בבניין שלכם, האפשרויות היום הן מקצועיות, יעילות ומגוונות – פנו עוד היום לאביגדורי עודד ואילנה לייעוץ לא מחייב ולהצעת מחיר אטרקטיבית – 077-205-0510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר