קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה בין דלתות כניסה ושערים חשמליים

 

כיום ניתן למצוא דלתות כניסה לבתים במגוון רחב של סגנונות ועיצובים.

 
כל אחד יכול למצוא דלת שתתאים בדיוק לטעמו האישי. עם זאת, אנשים רבים חוששים להחליף את הדלת שהם מכירים בדלת מסוגננת חדשה.
בעבר היו מייצרים דלתות כניסה חזקות עשויות מפלדה, המוכרות גם בשם "פלדלת". כשייצרו אותן לראשונה עשו את הדלתות דומות זו לזו. בזמנו, אנשים רבים התפעלו מעוצמתן והחליטו להתקין אותן על מנת להגביר את תחושת הביטחון שלהם בתוך ביתם. לכן, תוך שנים אחדות הפכו הדלתות האלה לשכיחות ביותר וכל דירה היתה דומה לשכנתה. אותם אנשים האמינו בכל ליבם שדלתות אלה כל כך חזקות, שניסיונות הפריצה יחדלו לחלוטין. אבל זה לא קרה, והדירות איבדו את המראה הייחודי שלהן. מסיבה זו אנשים לא ממהרים להחליף כיום דלתות.
 
 

להגנה מושלמת באמת צריך שערים חשמליים

 
דלתות כניסה קשיחות וחזקות הן לא מספיקות על מנת להרתיע גנבים. אחד הדברים הטובים ביותר שניתן לעשות על מנת לחוש בטוחים יותר בביתכם הוא להתקין שערים חשמליים. שערים אלו, ממש כמו דלתות, מגיעים בשלל צבעים, סגנונות ושילובים – קלאסי, מודרני, אלגנטי ועתיק. כל אחד יכול למצוא את השער שיתאים לעיצוב החיצוני של הבית, מבלי שייראה כבד ומבלי שייתן תחושה קלסטרופובית של בית כלא. שערים חשמליים הם עוד מכשול שאתם מציבים בפני אנשים זרים אשר מקשה עליהם לחדור לביתכם.
 
 

דלתות כניסה לבניין – חשיבות שיתוף הפעולה של השכנים

 
גם לדלתות כניסה לבניין יש תפקיד חשוב בהגנה על בטיחותם ופרטיותם של דיירי הבניין. היום כמעט ואין בניינים שאין בהם מערכת אינטרקום משוכללת. לאינטרקום יש חשיבות מכרעת בבקרה על האנשים שנכנסים לבניין, אבל רק אם כל דיירי הבניין משתפים פעולה כראוי ומתייחסים לכך בכובד ראש. אנשים זרים לפעמים מצלצלים באינטרקום ואינם מזדהים. לפעמים הם גם לא ממש חייבים להזדהות, כיוון שהשכן פותח את הדלת ועוזר לזר להיכנס מבלי אפילו שיטרח לברר מי זה אותו אורח ואת מי הוא בא לבקר.
 
 

אם מרגישים בטוחים – ישנים טוב יותר

 
גם דלתות כניסה לבניין או לבית, המשלבות מנגנוני אבטחה ו/או בקרת כניסה, ממלאות פונקציה דומה לזו של שערים חשמליים. הן מספקות הגנה מעולה על שלומכם ומפחיתות באופן ניכר את הסיכוי שמישהו בכלל יחשוב על לנסות לחדור לביתכם או לדירתכם. עצם הידיעה הזו תוכל לעזור לכם לישון טוב ביותר בלילה, כיוון שתרגישו יותר בטוחים, שלווים ורגועים.
חברת אביגדורי עודד ואילנה היא חברה אשר משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרי אבטחה, כולל דלתות כניסה ומערכות אינטרקום. אנו נקשיב בסבלנות לבקשותיכם ונתאים לכם דלתות אשר יתאימו בדיוק לביתכם וכמובן לתקציבכם. כך תתפסו שתי ציפורים במכה אחת: גם תרגישו בטוחים יותר וגם תעניקו לבית שלכם את השדרוג שהיה דרוש לו.
 
 
אז למה אתם מחכים? צרו קשר
 
 
 
 
 חייגו עכשיו:  050-2050511 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר