קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינטרקום – מערכת פשוטה אך חכמה

 
אם אתם מחפשים מערכת אבטחה לא יקרה, אבל שתאפשר לכם לדעת בדיוק מי מגיע אליכם, ואולי גם לראות אותו, אתם לא צריכים ללכת רחוק.
אמנם, יום היום מערכות אבטחה מתקדמות מבחנה טכנולוגית, אם אינטרקום, המערכת שמוכרת לכולנו, יכולה לעשות עבודה דומה ולאפשר לכם לישון בשקט ולתפקד ללא חשש בכל שעות היממה.
 

אינטרקום – שיחה מזוהה

 
כאשר מותקנת לכם בבית מערכת אינטרקום - בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי ובין אתם מתגוררים בבניין
רב קומות - אתם יכולים להיות רגועים. זאת משום שכאשר מגיע אדם אל שער הכניסה לבניין או אל הבית, הוא לא יכול להיכנס אלא אם יש לו מפתח או את קוד הכניסה, או שמישהו פותח לו. כמובן שמי שמתגורר בבית או במבנה יודע את קוד הכניסה או שיש בידיו מפתח לשער, וכמובן שגם אין כל חשש מכך שייכנס.
 
כאשר מגיע אדם שלא מתגורר במקום ומעוניין להיכנס - הוא צריך שמישהו מבפנים יפתח לו. אותו אדם לוחץ על הזמזם שבו מתגוררת המשפחה שאליה הוא הגיע, ובני הבית יכולים לפתוח לו באמצעות לחיצה על הכפתור הייעודי במכשיר האינטרקום עצמו. משמעות הדבר היא, שלמבנה נכנסים רק אנשים מזוהים שאכן אומרים להגיע אליו, שכן לאנשים שלא מכירים - אפשר פשוט לא לפתוח.
 

אפשרויות מתקדמות: אינטרקום עם מצלמה

 
 
כשיש ילדים בבית או אם מדובר באדם בגיל השלישי ורוצים לספק הגנה טובה עוד יותר, ניתן היום לרכוש מערכות אינטרקום שמשולבות בהם מצלמה. מערכות אלה מאפשרות לאדם הנמצא בבית לא רק לשמוע את האדם שעומד בחוץ אלא גם לראות אותו, וכך הזיהוי יכול להיות ודאי.

חשוב לזכור: התקנת מערכת אינטרקום עם מצלמה או בלי מצלמה תוכל לספק את ההגנה המלאה רק אם דיירי המבנה יקפידו לסגור את הדלת / השער החיצוניים. אם הם לא יינעלו כיאות, כל אחד יוכל להיכנס ואז למערכת האינטרקום לא תהיה משמעות.
 
 
 
מערכות אינטרקום מתקדמות
 
 
 

אביגדורי עודד ואילנה – מערכות אינטרקום מתקדמות

 
 
אצלנו באביגדורי עודד ואילנה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות אינטרקום, ביניהן מערכות ללא מצלמה ומערכות הכוללות מצלמה. כל המערכות מיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום כוללות שירותי התקנה ואחריות מלאה, כך שאם תשמרו על הדלת החיצונית סגורה, תוכלו ליהנות ממלוא ההגנה.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מערכות אינטרקום איכותיות ויעילות חייגו עכשיו 077-2050510 או צרוך קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר