קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קודנים לדלת כניסה

 

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מבנים אשר משתמשים בקודנים לדלת כניסה. קודנים אלו הם למעשה לוחות המכילים מקשים של ספרות וסימנים אשר לרוב מתוכנתים לקוד בן ארבע ספרות. קודן לדלת כניסה מבטל את הצורך במפתח לדלת הכניסה ומגן בצורה בטוחה על דלת הכניסה לבניין. כמו כן, קודנים אלו נוחים מאוד לשימוש בבנייני משרדים גדולים ובמוסדות ומבני ציבור כמעגל אבטחה נוסף אשר מגן על הכניסה למבנה מפני זרים. ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של קודנים המתאימים למטרות שונות.

 

קודנים לדלת כניסה

 
ביטחון ונוחות – המטרה הבסיסית של קודן כניסה לדלת היא להקנות ביטחון לבניין תוך נוחות מרבית שלא מצריכה לסחוב מפתח נוסף לכל מקום. מאחר ויש מספר גבוה מאוד של קומבינציות אפשריות הכוללות את כל עשרת הספרות, אשר גדלה אף יותר אם מוסיפים לכך גם את הסימנים סולמית וכוכבית, הסיכוי שאדם זר ינחש את קוד הכניסה הינו כמעט אפסי. בזכות כך, קודנים מקנים מעגל ביטחון ראשוני לבניין ומונעים כניסה של זרים. כמו כן, בבנייני משרדים או במוסדות ציבור, הרבה יותר נוח לתת לעובדים קוד כניסה, מאשר לחלק מפתחות לכל עובד. כמו כן, אחד היתרונות המשמעותיים בקודנים הוא שניתן לשנות את הקוד לפי הצורך, ופשוט להודיע לדיירים או לעובדים מהו הקוד החדש, במקום לבצע מבצע לוגיסטי רחב של החלפת מפתחות לכולם.

הגנה על מוסדות ציבור – בנוסף לביטחון ולנוחות הכלליים שקודנים מקנים למוסדות ציבור, הם יכולים לשמש יעילים ביותר במשרדים ממשלתיים, משרדי עירייה, ומוסדות ומבני ציבור נוספים. מאחר ומקומות אלו הם לרוב אזורים שנרצה להגן עליהם יותר בגלל המידע, הציוד, או האנשים שנמצאים בתוכם, שימוש בקודנים הינו פתרון בטיחותי ואבטחתי מתאים. כך ניתן לצמצם בהיקף האבטחה ולהשתמש בקודנים בדלתות כניסה לאזורים שונים במשרדים או מוסדות ציבוריים בהם עולה הצורך במידור בין אזורים שונים. 

סוגי קודנים – ניתן למצוא סוגים רבים של קודנים, כאשר הקודנים מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות, ובכל קטגוריה יש קודנים מסוגים שונים. הקטגוריה הראשונה היא קודן כניסה לדלת אשר נפתח רק באמצעות קוד. קודן זה מתוכנת לקוד מסוים, והקשת הקוד מאפשרת את הכניסה לבניין. כמו כן, ניתן לשלב אינטרקום בקודן מסוג זה בכדי לאפשר כניסה של אורחים לבניין. הקטגוריה השנייה של קודנים היא קודן עם גלאי קרבה. זהו קודן המכיל לוח מקשים המתוכנת לקוד מסוים, ובנוסף בעל חיישן אשר מזהה כרטיסים או צ'יפים אשר נועדו לפתוח את הדלת. הסוג הראשון מתאים בעיקר למבני מגורים, בעוד הסוג השני מתאים יותר למוסדות ומבני ציבור. 
 

בחירת קודנים איכותיים

 
אביגדורי עודד ואילנה הינה חברה ותיקה המציעה מגוון רחב של קודנים באיכות מעולה. קודן כניסה לדלת של אביגדורי עודד ואילנה ישרת אתכם נאמנה לאורך זמן רב וישמור על הבניין שלכם מוגן ובטוח. 
 
 
 
 
 
 חייגו עכשיו:  050-2050511 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר