קודנים ודלתות כניסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה צריך לדעת לפני שמתקינים אינטרקום בבית

 

5 כללי אצבע להתקנת אינטרקום בבית

 
המגוון הרחב של מערכות תקשורת ואינטרקום מבטיח מענה אידיאלי עבור הצרכים של בעלי בתים ודירות. צרו קשר עם המומחים של אביגדורי עודד ואילנה ותוכלו לקבל הצעת מחיר על כל המערכות המתקדמות. 
 
 
 
 חייגו עכשיו:  050-2050511 
 
 
 

אנו יודעים כיצד להפיק את המרכב מהמערכות בזכות הקפדה על כללי אצבע להתקנת אינטרקום בבית:

 
1. מתאימים את המוצר לצרכי הלקוח
 
 
 
 
נציגי החברה ישמחו להתאים עבורכם מערכות תקשורת משוכללות. התאמת המוצר לצרכי הלקוח היא השלב הראשון בתהליך ההתקנה. לא כדאי לוותר על התאמה מן הסוג הזה ורצוי להכיר את את ההבדלים בין המערכות. יש מערכות המיועדות לבניינים רבי קומות, מערכות למבנים משותפים ומערכות עבור כניסות של בתים פרטיים. התאמה של המערכת תאפשר התקנה מהירה ויעילה והיא אחראית על שיפור איכות החיים.
 
 
 
 
2. בודקים ומכינים את התשתית
 
על מנת להתקין מערכות תקשורת בתוך הבית יש צורך בהכנה של התשתית. אנשי מקצוע מגיעים אל בית הלקוח, בוחנים את תשתית התקשורת הקיימת ובודקים גם את חיבורי החשמל. התשתית מיושמת בדרך כלל עם בניית הבניין או הבית הפרטי ולכן היא עלולה להיות ישנה. במידה והתשתית אינה מתאימה לתכונות המתקדמות של מערכות התקשורת, יש לבצע את השינויים וההתאמות הנדרשות עוד לפני ההתקנה.
 
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
 
3. מחברים מצלמות ומערכות הקלטה
 
המטרה העיקרית של התקנת אינטרקום היא לשלוט בכניסה של אורחים או מבקרים. המערכת מאפשרת לראות ולשמוע את מי שמגיע אל פתח הבית, לאשר את הכניסה וגם לתעד את המתרחש בעזרת מצלמות ואמצעי הקלטה.
 
 
 
 
יש מערכות מורכבות המאגדות את כל הדיירים בבניין למקור אחד המווסת את הפניות לדייר הרלוונטי. הדגש במערכות עם מצלמות ואמצעי הקלטה הוא על התקנה נכונה שתאפשר להביא לידי ביטוי את תכונות המוצרים. בנוסף, יש לבצע חיבור ראשוני קבוע שימנע את הצורך בטעינות או חיבורים נוספים. חיבור כזה מבטיח עבודה רציפה של המערכת כל זמן שמסופק עבורה חשמל.
 
 
 
4. מקבלים הדרכה על שימוש במכשיר
 
הזמינו שירותי התקנה דרכנו ותקבלו הדרכה מלאה על אופי השימוש במכשיר ובמערכת. אנו נציג עבורכם את תכונות המכשיר, נראה כיצד מתפעלים תקלות ונוודא שאתם משתלטים על כל האפשרויות השונות. נסביר לכם מה מיוחד במכשירי האינטרקום החדשים ונציג את האופן בו ניתן לאשר או לשלול את כניסת המבקרים. ההדרכה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע אמינים ומנוסים העומדים לרשותכם בכל שאלה. אצלינו בחברת אביגדורי עודד ואילנה, ההדרכה היא חלק בלתי נפרד משירותי ההתקנה.
 
5. מבצעים בקרת איכות
 
לא עוזבים את הבית לפני שמבצעים בקרת איכות מלאה על המערכת. באמצעות בקרת איכות ניתן להבטיח הפעלה יעילה של המערכת ובמידת הצורך גם לשפר אותה. חייגו אלינו עוד היום למספר 050-2050511 ונגיע אליכם ונבצע התקנה מסודרת ומקצועית.
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת
 
 
 
סטפן וייז 18, ראשון לציון
 
 
 
 
טלפון
 
 
 
2050510– 077
 
 
 
 
טלפון נייד
 
 
 
2050511– 050
 
 
 
 
 
 
 
פקס
 
 
 
9651695 – 1533
 
 
 
 
Email
 
 
 
שעות פעילות:
ימי א-ה:  08:00-19:00
יום ו':      08:00-15:00
 
 
 
 
 
 
גוגל פלוס
 
 
 
Facebook
 
 
 
טוויטר